Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo  dienos proga, giedrą kovo 9 dienos rytą,  mūsų mokyklos mokiniai koncertavo Antavilių pensionate. Šventiškai šviečiant saulutei, salėje skambėjo įvairių instrumentų, dainų ir melodijų pynė. Savo jautriu muzikavimu jaunieji atlikėjai dalino seneliams nuoširdumą, džiaugsmą, puikią nuotaiką, o už tai sulaukė gausių plojimų ir padėkojimų.
     Šiltais žodžiais mokiniams ir mokytojams tarė ačiū Antavilių personalo darbuotoja Aurelija ir pakvietė dažniau atvykti koncertuoti.
 
 
 
 
 
  Pagirių meno mokyklos mokiniai Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną įprasmino koncertu ,,Vytis ir trispalvė“
🇱🇹
     Jaunučių choro ,,Giriukas “ choristai su meile pasveikino visus mokytojus, tėvelius ir bendruomenės narius su kiekvienam iš mūsų brangia švente, iškovota dainuojant. Taip ji buvo 1990 m. vadinama „dainuojamąja revoliucija“. 
Vaikai šventei paruosė muzikines dovanas: Gintarė Mameniškytė, Nora Petrauskaitė, Donatas Rodzevičius skaitė Vytės Nemunėlio eilėraštį ,,Vytis ir trispalvė“. Eva Makutinovič skambino W. Gillock pjesę ,,Mėnulio šviesa“, Augustė Iljėtaitė griežė B. Dvariono Preliudą ir N. Baklanovos ,,Mazurką“. Lukrecija Šventickaitė kankliavo nuotaikingą lietuvių liaudies šokį ,,Duja“, Patricija Chveckovičiūtė įsipynė kaip svečias su J. Švedo ,,Katpėdėlėmis“. Ji priminė visiems, kad kanklės – tai mūsų subtilus lietuviškas styginis instrumentas, kurio skambesys visuomet sugrąžina į lietuviškąsias tradicijas. Viltė Petrauskaitė padainavo G. Savinienės ,,Sniegas Vilniuje“, Julius Šibirkštis saksofonu atliko T. Leiburo ,,Elegiją“ ir C. Mangiaracina ,,Sveika, Mary Lou“ džiaugsmingai nuteikęs publiką, kuri negailėjo plojimų. Tuo tarpu pagrindiniu bendrystės akcentu tapo jaunučių choras „Giriukas“, kuris sugiedojo Lietuvos respublikos himną, R. Martinkėno ,,Kad šalelė būt graži“ bei D. Zakaro ,,Trys šviesytės“. 
      Koncertui mokinius paruošė mokytojai: Janina Pamarnackienė, koncertmeisterė Jurgita Umaraitė, Kšyštof Markevič, Rasa Mockūnienė, Vilija Pranskienė, Judita Ušinskaitė, Linas Klebauskas.
Janina Pamarnackienė
 
 
Įrašas paskelbtas temoje Neklasifikuota. Išsisaugokite pastovią nuorodą.