Renginių archyvas 2021 – 2022 m. m.

Saulėtą rugsėjo 6 d. vakarą,  Pagirių meno mokyklos kiemelyje, vyko mokslo metų pradžios šventė, skirta naujai įstojusiems dailės ir muzikos skyrių mokinukams. Susirinkusiems koncertavo jungtinis Pagirių ir Rudaminos meno mokyklų pučiamųjų orkestras (vadovas Valdas Stanaitis), jiems talkino mūsų mokyklos jaunieji smuikininkai (mokyt. Alvytė Turčinskaitė ir Vilija Pranskienė), akordeonu grojo Oliver Jacunski (mokyt. Rita Auksoriūtė). Koncertą vedė mokytojas Linas Klebauskas, naujai įstojusius moksleivius sveikino ir naudingos informacijos tėveliams suteikė mokyklos pavaduotoja Elžbieta Karalkevič.

Rugsėjo 05 d. Rudaminoje vykusioje derliaus šventėje,  tarp gausybės kolektyvų, koncertavo ir Rudaminos meno mokyklos akordeonininkų orkestras (vadov. Bogdan Voicinovič), kuriame kartu muzikavo mūsų mokyklos absolventė Nija Gric (mokyt. Rasa Mockūnienė).