Viešųjų pirkimų komisija

Viešųjų pirkimų komisija veikia ją sudariusios organizacijos vardu pagal jai suteiktus įgaliojimus. Priimdama sprendimus, komisija yra savarankiška. Komisija vykdo tik raštiškas ją sudariusios organizacijos užduotis. Komisija turi teisę atsisakyti vykdyti viešųjų pirkimų įstatymui ir kitiems teisės aktams prieštaraujančius pavedimus.

Viešųjų pirkimų komisijos nariai:

• direktorė Aleksandra Žuk-Butkuvienė
  • mokytoja ekspertė Rita Auksoriūtė
  • mokytojas metodininkas Arūnas Pikšrys
  • mokytoja metodininkė Jekaterina Dementjeva

Komisija priima sprendimus, laikydamasi nešališkumo, objektyvumo, lygiateisiškumo, nediskriminavimo, abipusio pripažinimo, proporcingumo ir skaidrumo principų.

Komisija yra atskaitinga Pagirių muzikos mokyklos direktoriui. Ji sudaroma iš 3 fizinių asmenų – komisijos pirmininko ir 2 komisijos narių (toliau kartu – komisijos narys, komisijos nariai). Mokykla turi teisę pasikviesti ekspertų – dalyko žinovų konsultuoti klausimu, kuriam reikia specialių žinių ar vertinimo.

Sekite mus