Mokyklos taryba

Mokyklos taryba (toliau – Taryba) yra aukščiausia mokyklos savivaldos institucija.

Pirmininkė –  mokytoja metodininkė Rasa Mockūnienė

Sekretorė – vyresnioji koncertmeisterė Diana Encienė

Nariai:

• pedagogai: mokytoja metodininkė Nijolė Čičinskienė, mokytoja Svetlana Jalunina;
  • tėvai: Rasa Norkevičienė, Juozas Žilinskas, Vytautas Vyskupaitis, Laima Gric;
  • mokiniai: Medeinė Iljeitaitė, Laura Voišnis, Justina Paulauskaitė, Dovydas Ovsianik.

Taryba telkia mokyklos mokinių, mokytojų, tėvų (rūpintojų) bendruomenę, vietos bendruomenę demokratiniam mokyklos valdymui, padeda spręsti mokyklai aktualius klausimus.

Mokyklos taryba sudaroma iš 12 narių: 4 tėvų (globėjų, rūpintojų), 4 mokytojų, 4 mokinių ir veikia pagal mokyklos direktoriaus patvirtintus mokyklos tarybos nuostatus.

Sekite mus