Paslaugos

Paslaugų teikimo spektras

Neformalus ir formalųjį švietimą papildantis ugdymas

Mokykloje teikiamos neformalaus pradinio ir pagrindinio muzikinio, dainavimo ir dailės formalųjį švietimą papildančio ugdymo paslaugos.

- Aleksandra Žuk-Butkuvienė, Pagirių meno mokyklos direktorė

Formalųjį švietimą papildantis ugdymas

8 metų muzikinio arba 7 metų dailės ugdymo programa, kurią baigus išduodami LR švietimo ir mokslo ministerijos neformaliojo vaikų švietimo pažymėjimai.

Ankstyvasis muzikinis ir meninis ugdymas

1-2 metų muzikinio ar dailės ugdymo programos, pagal kurias ugdomi ikimokyklinio amžiaus 6-7 metų vaikai. Baigę programą mokiniai gali tęsti pradinį muzikinį ar dailės ugdymą

Vaikų ir suaugusiųjų mėgėjų
ugdymas

1-4 metų muzikinio ugdymo programa, taikoma anksčiau muzikos nesimokiusiems, vyresniems nei 12 metų mokiniams, kurią baigus išduodami mokyklos pažymėjimai.

Menas mus lydi
kiekviename žingsnyje

Mes siūlome Jums pasirinkti žingsniuoti kartu su mumis.

Sekite mus