Edukacinis vakaras „Šokių muzikos fiesta”

Kovo 1 d. Pagirių meno mokyklos salėje vyko edukacinis vakaras „Šokių muzikos fiesta”.

.

Pilnutėlei žiūrovų salei koncertavo styginiais instrumentais (smuiku, gitara, kanklėmis) ir akordeonu solo bei ansambliuose grojantys mokiniai. Tą vakarą skambėjo įvairiausia šokinė muzika: valsai, polkos, tango, mazurkos, polonezai, galopai, liaudies šokiai ir kt. Apie šokius, jų atsiradimo istoriją, paplitimą, charakteristiką labai įdomiai pasakojo akordeono mokytoja ekspertė Rita Auksoriūtė. Turiningą renginį užbaigė  nuotaikinga „Šventinė polkutė”, kurią atliko jungtinis styginių instrumentų ansamblis.

Koncertą surengė styginių instrumentų ir akordeono metodinės grupės mokytojos: mokytoja ekspertė Rita Auksoriūtė, mokytojos Klaudija Indriliūnaitė ir Vilija Pranskienė bei mokytoja metodininkė Rasa Mockūnienė.

Mokiniams akompanavo  koncertmeisterė metodininkė Jurgita Umaraitė.

– Rasa Mockūnienė

Ankstesnis Tarptautinis medinių ir varinių pučiamųjų instrumentų solistų konkursas „Ventus Musicale“