V-asis Vilniaus r. Pagirių meno mokyklos jaunųjų atlikėjų pučiamaisiais muzikos instrumentais pjesės konkursas

Įvyko 2022 m. lapkričio 16 d. jau V-asis Vilniaus rajono Pagirių meno mokyklos jaunųjų atlikėjų pučiamaisiais muzikos instrumentais pjesės konkursas.

Konkurse pasirodė net dvidešimt trys entuziastingi bei muzikalūs jaunieji atlikėjai, kurie buvo suskirstyti į penkias amžiaus grupes. Kompetetinga žiuri komisija, kurią sudarė mūsų mokyklos jaunieji mokytojai, išklausė ir išrinko didelį būrį laureatų bei diplomantų. Moksleiviai buvo apdovanoti laureatų diplomais ir mažomis dovanėlėmis. Konkursui mokinius paruošė vyr. mokytojai Jevgenij Vorona, Ričardas Katkevičius ir mokytojai metodininkai Valdas Stanaitis, Linas Klebauskas bei mokytoja Ernesta Vauraitė. Konkursui akompanavo koncertmeisterė metodininkė Jurgita Umaraitė ir koncertmeisterė metodininkė Diana Encienė, konkursą vedė mokytoja Ernesta Vauraitė ir mokytojas metodininkas Linas Klebauskas.

– Ernesta Vauraitė

Ankstesnis Kvėpavimas, kūnas, „karališkumas“