VII respublikinis Birutės Almonaitytės vaikų ir jaunimo solinio dainavimo festivalis – konkursas

Š. m. balandžio 13 dieną įvyko VII respublikinis Birutės Almonaitytės vaikų ir jaunimo solinio dainavimo festivalis-konkursas, kurį surengė Vilniaus chorinio dainavimo mokykla ,,Liepaitės”.

Visi dalyviai buvo pakviesti dainuoti didingoje Vilniaus Juozo Tallat-Kelpšos konservatorijos salėje, kuriuos vertino kompetentinga komisija: pirmininkė LMTA prof. A. Krikščiūnaitė, LMTA prof. A. Janutas, Vilniaus chorinio dainavimo mokyklos ,,Liepaitės” direktorė  E. Jaraminienė ir festivalio – konkurso viešnia, operos solistės Birutės Almonaitytės dukra Dovilė Eidukaitė. Kiekvienoje kategorijoje dalyviai džiugino savo balsais, artistiškumu ir kūrinių įvairove.
Džiaugiamės ir sveikiname savo mokyklos mokinius!
A Kategorija:
Luka Petrauskaitė – Diplomas
Gintarė Memeniškytė – Diplomas
Viltė Petrauskaitė -nominacija už ryškiausią šiuolaikinio lietuvių kompozitoriaus dainos interpreraciją

B kategorija:
Paulius Butkus – III vieta

– Eglė Šlimaitė

Ankstesnis III-sis respublikinis jaunųjų stygininkų konkursas „Pavasario styga”