Dainų šventės žygis per Lietuvą

2024 m. kovo 21 d. Pagirių meno mokyklos Jaunių choras ,,Bijūnėlis”, meno vadovas ir dirigentas Arūnas Pikšrys, koncertmeisterė Jurgita Umaraitė ir gitaros mokytoja Klaudija Indriliūnaitė vyko į Rudaminos meno mokyklą įrašyti  Dainų šventės kūrinį  E. Čiplio aranžuotą lietuvių liaudies dainą „Tu, žilvitėli, dobile”.
O kovo 20 d. mūsų mokyklos kanklininkių ansamblis įrašė V.  Striaupaitės-Beinarienės „Vaikystės ratu”. Mokytoja Rasa Mockūnienė.

.

Kūriniai skambės viename iš Dainų šventės žygio per Lietuvą renginyje, kuris vyks Nemenčinėje balandžio 7 dieną.

– Arūnas Pikšrys

Ankstesnis Solfedžio viktorina