Solfedžio viktorina

Šį pavasarį, kovo mėnesio 20 d. įvyko jau tradicine tapusi solfedžio viktorina. Ją organizavo teorijos ir solfedžio mokytojai: J. Pamarnackienė, M. Tamošaitienė, S. Venskaitytė ir A. Pikšrys.

Viktorinoje dalyvavo 5-8 klasių meno mokyklos mokiniai. Jie turėjo pasiskirstyti į keturias grupes, išsirinkti grupės vadą ir sugalvoti muzikinį pavadinimą (prima, sekunda, kvartetas, bemoliai).
Pirmoji užduotis buvo melodijos pratimas, antroji – ritmo pratimas, trečioji – intervalai ir akordai raštu, ketvirtoji – muzikos klausymas, penktoji – muzikinių žinių milijonierius (žaidimai išmaniojoje lentoje).
Kiekviena grupė buvo vertinama balais. Surinkusi daugiausiai balų grupė buvo apdovanota prizais.
Viktoriną laimėjo prima grupė, kuri buvo apdovanota raktų  pakabukais su smuiko raktais. Mokiniai buvo laimingi, o mokytojai sužinojo mokinių žinių spragas.
Renginys skirtas „Savaitei be patyčių”.

– Svetlana Venskaitytė

Ankstesnis Lietuvių kompozitorių fortepijoninės literatūros sklaida ir populiarinimas