Ansamblių festivalis „Kanklės plius“

Pakilus pavasario saulei, gražų 2024 kovo 24-sios Verbų sekmadienio rytą, mūsų mokyklos mokinės (Monika Ivanauskaitė, Augustė Iljeitaitė, Elvira ir Emiliana Skrobat) puikiai muzikavo IV respublikiniame muzikos ir meno mokyklų ansamblių festivalyje „Kanklės plius“.

.

Jaukioje Trakų Vokės dvaro sodybos salėje grojo įvairiausių sudėčių ansambliai iš visos Lietuvos. Pakoncertavę ir pasiklausę vieni kitų festivalio dalyviai galėjo aplankyti tuo metu vykstančią mugę, pasivaikščioti po dvaro sodybos pastatą ir parką. Renginio pabaigoje visi buvom pakviesti į ekskursiją, kurios metu sužinojom apie Trakų Vokės dvaro sodybos istoriją ir buvusių savininkų likimus.

Festivaliui mokines paruošė mokytojos: dainavimo mokytoja Eglė Šlimaitė, fleitos mokytoja Ernesta Vauraitė ir kanklių mokytoja Rasa Mockūnienė.

Labai dėkojam mergaičių tėveliams už nuoširdų bendradarbiavimą!

– Rasa Mockūnienė

Ankstesnis Dainų šventės žygis per Lietuvą