Su Tarptautine Teatro diena!

Šiais metais kovo 27d. mūsų Pagirių meno mokykloje Teatro diena buvo švenčiama jau 5-ąjį- Jubiliejinį kartą. Džiaugdamiesi šia maža sukaktimi, sukūrėme muzikinį – teatrinį, edukacinį, niekur nematytą, tarpkontinentinį spektaklį – ,,ĮSISPYRĘ Į TEATRO BATUS“.

Kaip ir kiekvienais metais, teatro batus prisimatavo mūsų mylimi mokytojai, mokiniai ir jų tėveliai. Nepabūgę jiems iškeltų uždavinių – kiekvienas artistas stengėsi kuo labiau persikūnyti į savo spektaklyje veikiantį personažą. Labai džiaugiamės, jog kiekvienais metais teatro entuziastų bendruomenė vis plečiasi ir džiugina naujais, dar niekur neregėtais savo pasirodymais!
Didelis AČIŪ mokinių tėveliams: Ž. Klebauskienei, L. Gric, A. Žuk-Butkuvienei, M. Bučelienei, V. Vyskupaičiui, L. Klebauskui, kurie ne tik patys kūrė savo personažus, bet ir rūpinosi savo vaikų, bei kitų dalyvių rūbais, rekvizitais.
Ypatingai didelis AČIŪ mūsų dailės skyriaus mokytojams: Renatai Utovkai, Aleksandrui Subotkevič ir jų mokiniams už atsidavimą ir kruopštų darbą ruošiant plakatus ir rankų darbo sages. AČIŪ Laimai Gric už scenografės padėjėjos darbą. AČIŪ mūsų brangiausioms koncertmeisterėms – Dianai Encienei ir Jurgitai Umaraitei!
Bet pats didžiausias AČIŪ mūsų Teatro dienos pradininkei, režisieriai, mokytojai – Juditai Ušiskaitei, kuri mums parodė koks nuostabus yra teatras ir paragino nebijoti, bet drąsiai įsispirti į Teatro batus!
AČIŪ visiems artistams bei žiūrovams!

Iki kitų metų ir Tegyvauja Teatras!

– Odeta Pocevičiūtė

Ankstesnis Ansamblių festivalis „Kanklės plius“