Šiuolaikiniame muzikos pasaulyje

Balandžio 13d. Pagirių meno mokykloje įvyko graži muzikinė popietė-rajoninis pianistų festivalis „Šiuolaikiniame muzikos pasaulyje”. Pagirių, Rudaminos meno bei Nemenčinės muzikos mokyklų jaunieji pianistai skambino įvairių charakterių, tempų, atspalvių pjeses, kurias papildė mokytojos metodininkės Jekaterinos Dementjevos kiekvienam kūriniui pritaikytos skaidrės.

Festivalyje grojo ne tik solistai, bet ir fortepijoniniai ansambliai ir net mokinių tėveliai.
Nors už langų ir kabėjo niūrūs, pilki debesėliai, tačiau jaunųjų pianistų fortepijonu skambinama šiuolaikinė muzika sušildė klausytojų širdis ir pakėlė nuotaiką, kaip ir buvo žadėjusi prieš prasidedant šventei festivalį vedusi mokyklos pavaduotoja Elžbieta Karalkevič.
Ačiū visiems dalyviams, tėveliams ir renginio organizatoriams. Iki naujų susitikimų!

– Jurgita Umaraitė

Ankstesnis VII respublikinis Birutės Almonaitytės vaikų ir jaunimo solinio dainavimo festivalis – konkursas